Crayola

Знайдено 90 товарів
Таблиця Список
Показано 32/90 товарів

Подарункові сертифікати

Crayola

Crayola

Вже багато років крейда від англійського бренду Crayola не припиняє бути улюбленим предметом для творчості дітей з усього світу. Всупереч неймовірній динаміці інтересів маленьких любителів пограти продукція компанії все так само потрібна і популярна, як і століття тому. Таке довгожительство викликає належну повагу і свідчить в першу чергу про високу якість.

Binney & Smith - компанія, яка випускає продукт. Вона була заснована більше ніж століття тому і по наш час відмінно справляється зі своїм завданням. Дивно, що за період існування продукт не знав значних змін. Самі співробітники Crayola пояснюють це тим, що сьогодні, як і раніше, діти мають одну дуже важливу потребу - творити, а продукція, що випускається її задовольняє. Тому завданням виробників залишається тільки підтримка цього інтересу.

 Історія

 Компанія Binney & Smith заснована в 1885 році двома людьми - двоюрідними братами Гарольдом Смітом і Едвіном Бінні. Через п'ять років кузени-партнери придбали невелику фабрику, яка спеціалізувалася на виробництві грифельних олівців.

Батько Едвіна, Джозеф Бінні, теж був підприємцем. Він організував підприємство з випуску фарбників промислового характеру, а через двадцять років брати доповнили асортимент продукції чорнилом і кремом для взуття.

Бізнесмени бачили у виготовленні канцелярії перспективу росту і розвитку. Тому вони не вагалися, приймаючи рішення про новий продукт своєї компанії - дитячої крейди. Вони вже встигли винайти унікальну воскову крейду, яка використовувалась в самій фабриці. Але такий виріб мав не тільки корисні властивості, але й небезпечні складові, тому продукт не стали випускати. Замість нього вирішили придумати новий і безпечний варіант.

Кузени закупили якісну сировину - віск і особливі пігменти. Крім цього, вони користувалися власною технологією змішування. Уже в 1903 році світ вперше побачив концептуально новий продукт компанії Binney & Smith - екологічні, барвисті і якісні крейди для дітей Crayola.

Маленький набір містився в невеликій чорній коробочці й складався з восьми брусків різних кольорів:

 • чорний;
 • червоний;
 • синій;
 • жовтий;
 • фіолетовий;
 • коричневий;
 • помаранчевий;
 • зелений.

Це перші крейди в історії людства, які надійшли в роздрібний продаж.

 Crayola сьогодні

 Зараз фірма значно урізноманітнила колірну гамму і випускає крейди більш ніж у сотні варіаціях. Крім зміни відтінків, помінялися і деякі характеристики. Наприклад, є бруски, які приємно пахнуть або дрібні, що світяться в темряві. Дітям дуже подобається малюнок, який змінює свій колір, а батькам не може не припасти до душі здатність легко і швидко відмиватися від поверхонь.

Великий асортимент продукції забезпечує постійний попит на неї, адже спробувати щось нове завжди цікаво. Торгова марка пропонує:

 • канцелярське приладдя;
 • набори для творчості маленьких художників;
 • серію для дівчаток 8-12 років, яка складається з модної канцелярії та незвичайних наборів для творчості.

Особливої поваги заслуговує продукція для найменших. Крихтам, яким тільки виповнився рік, пропонується відчути себе в ролі художника і випробувати спеціальні олівці та фломастери. Вони абсолютно безпечні для здоров'я, легко відмиваються і дуже зручні для маленької ручки.

Оцінка статті
Голосів: 0