Подарункові сертифікати

Color Me Mine

Color Me Mine

Дівчата з самого раннього віку виявляють великий інтерес до модних і красивих речей. За допомогою яскравих аксесуарів вони прагнуть виділитися, проявити свою індивідуальність, показати свій відмінний смак. Бренд Color me mine створений спеціально для того, щоб у кожної юної модниці була можливість стати стильною і розвивати свої творчі здібності.

Історія створення Color me mine

Color me mine є частиною відомої компанії Simba Dickie Group, цей бренд був заснований в Китаї. Одного разу один з основоположників фірми Color me mine запропонував випускати не просто готові речі, а заготовки, які необхідно доопрацювати самостійно. Так і побачили світ перші дійсно корисні і цікаві аксесуари.
Оригінальна продукція дуже сподобалася маленьким модницям, які із задоволенням втілюють свої творчі задумки в дійсність і власноруч створюють по-справжньому ексклюзивні аксесуари. Тобто Color me mine пропонує дітям одночасно і стильні речі, і можливість проявити свою фантазію, показати свою майстерність.

Основні особливості продукції Color me mine

Зараз під брендом Color me mine виходять різні за формою і дизайном сумочки, гаманці, рюкзаки. Вся продукція виконана в чорно-білих тонах, вона призначена для розфарбовування. Разом з виробом йде набір якісних водостійких фломастерів, за допомогою яких дівчинка перетворює звичайний, нічим непримітний предмет в стильний і незвичайний аксесуар.
Тобто речі Color me mine - це звичні всім розмальовки, тільки малюнок для розфарбовування намальований не на папері, а на тканині. А так як діти дуже люблять малювати фломастерами, не дивно, що дана продукція викликає чималий інтерес у дітей і підлітків. Готовий виріб повністю придатний для використання, його можна взяти з собою на прогулянку, в школу або відправитися на вечірку.

Дизайн

Головна роль при створенні дизайну аксесуарів Color me mine відводиться дітям. Вони отримують предмет, на якому зображений якийсь деталізований малюнок. Зображення можуть бути виконані в різній тематиці: природа, птахи, тварини, абстракція, краса і багато іншого. Деякі вироби продаються з уже готовими вставками модного рожевого кольору. Сумки та гаманці продаються з усією необхідною фурнітурою, також багато моделей декоровані додатковими деталями (ремінцями, замочками, тощо). Таким чином, вибрати варіант, який буде зручний конкретній дитині, зовсім нескладно.

Гарантія якості

Речі Color me mine виконуються з міцного, зносостійкого матеріалу (поліестеру). Навіть в умовах постійної експлуатації вироби з часом не втрачають свою первісну форму. Поліестер не пропускає вологу, тому аксесуар можна сміливо брати з собою в снігову або дощову погоду. Вся продукція виготовляється на технологічному обладнанні і відповідає найжорсткішим вимогам сучасної молоді.

Оцінка статті
Голосів: 0