Colgate

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Colgate

Colgate

Colgate-Palmolive Company - провідний виробник зубних паст, що отримав велику кількість патентів на власні винаходи в області гігієни ротової порожнини.
Компанія була заснована в Нью-Йорку в далекому 1806 емігрантом з Англії Вільямом Колгейт. Спочатку підприємство спеціалізувалося на продажу крохмалю, свічок, мила, і тільки в 1873 році була випущена перша зубна паста Colgate в скляній баночці.
На той момент зуби чистили зубним порошком, який був небезпечним для здоров'я. Крім того, порошок постійно висипався з пакетиків, тому користуватися ним було незручно. Не дивно, що поява пастоподібного засобу по догляду за зубами справила справжній фурор.
З часом скляні баночки для пасти були замінені на олов'яні тюбики. Ця упаковка була запропонована стоматологом Шеффілдом, і вже в 1896 році світ побачив дентальний крем Колгейт в зручному тюбику. Через рік компанія не тільки запустила в серійне виробництво пасти в олов'яних тюбиках, але й стала повноцінним правовласником цього нововведення.
Правильна стратегія керівництва допомагала підприємству Colgate & Company розвиватися і досягати нових висот. Так, в 1906 році, коли компанія відзначала свій столітній ювілей, під торговою маркою Colgate випускалося близько 160 видів туалетного мила, кілька різновидів господарського мила, зубних паст, 625 духів з різними запахами.
За сприяння Колгейт були проведені перші стоматологічні програми для дітей. У 1911 році дантисти Colgate давали дітям безкоштовні консультації по догляду за порожниною рота і роздавали слухачам зубні пасти, щітки. Подібні акції проводяться і сьогодні.
У 1928 році відбулося злиття Colgate & Company з Palmolive-Peet, в результаті якого утворилася компанія Colgate-Palmolive-Peet. У першій половині 50-х приставку Peet прибрали, і з тих пір офіційна назва звучить як Colgate-Palmolive Company. У 1996 році компанія поглинула торгову марку Kolynos, яка також займалася випуском зубних паст, тим самим затвердивши свої позиції світового лідера по випуску даної продукції.
У 1968 році формула продукції по догляду за зубами була змінена, в її складі з'явилися з'єднання із фтором, кваліфіковані як найкращий захист від карієсу. Також в той рік з'явилася косметична зубна паста - Ultra Brite.
У 1981 році у продажу з'явилася чергова новинка - гелева паста Colgate Winterfresh.
Особливий успіх отримала зубна паста Colgate Total, вироблена за новою, високоефективною технологією, що забезпечує захист від 12 проблем ротової порожнини на 12 годин. Як наслідок, компанія Colgate-Palmolive стає лідером на американському ринку зубних паст.
З 1992 року паста Colgate Total почала продаватися не тільки в США, а сьогодні її можна побачити на полицях магазинів у більш ніж 100 країнах. Colgate Total отримала 30 знаків відповідності в незалежних стоматологічних асоціаціях різних країн, в 1997 році продукт був схвалений Американською стоматологічної асоціацією як дієвий засіб від гінгівіту і карієсу.

Оцінка статті
Голосів: 0