Chuggington

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Chuggington

Chuggington

Паровозики Чаггінгтон навчать всі проблеми вирішувати з посмішкою

 Десь у далекій Англії існує незвичайне містечко під назвою Чаггінгтон. Живуть у ньому не тільки звичайні люди, а веселі, завзяті та дуже життєрадісні паровозики, які більше всього на світі люблять виконувати свою роботу. Вони радіють життю, грають, співають пісні й при цьому встигають зробити всі свої справи. А тепер таке містечко можна побудувати прямо в дитячій, створити таку казку допоможуть ігрові набори Сhuggington.

 Які саме іграшки знадобляться для веселої гри?

У центрі кімнати краще розташувати депо, де кожен паровозик Сhuggington матиме окреме приміщення для сну. Також в депо відбуваються всі ремонтні роботи, якщо раптом хтось із залізних друзів зламається.

Паровозики дуже люблять пригоди, подорожі - це їхня стихія. А для комфортного переміщення їм обов'язково знадобляться треки, тунелі, і просто рівна залізниця. Їхній шлях може проходити через джунглі, старе місто, гори та ін.

Звичайно, ігрова залізниця Чаггінгтон сама по собі буде нецікавою. Адже по ній повинні колесити найвеселіші жителі містечка - чарівні паровозики. У кожного персонажа історії є свій індивідуальний характер і своя зовнішність, але всі вони дуже люблять один одного і найбільше в світі цінують дружбу.

Якщо вам хочеться, щоб у малюка з'явився сміливий і надійний товариш, вам неодмінно потрібно купити іграшку паровозик Чаггінгтон на ім'я Брюстер. Цей синій паровоз працює інженером, коли щось трапляється, його завжди кличуть на допомогу першим. В Уїлсона не завжди все виходить, однак більш старанного і старанного паровозика важко відшукати! А ось завзята і кокетлива Коко, як і будь-яка дівчинка, дуже любить бути в центрі уваги. Вона часто хвалиться своєю швидкістю, адже Коко - єдиний електровоз в колекції, їй не складає труднощів обігнати будь-який склад.

Ще в місті є швидкісний поїзд Емері, який займається перевезенням пасажирів, старий і мудрий Піт, що розвозить пошту ночами, і багато інших, не менш цікавих, персонажів. Так що для поповнення ігрового набору, що існує, завжди можна докупити новий паровозик Чаггінгтон, інтернет-магазин пропонує на вибір їх велику кількість.

 Мультфільм про паровозики Чаггінгтон вчить малюків бути відповідальними, слухняними і добрими до оточуючих. А за допомогою цікавих іграшок, виготовлених за мотивами цього мультика, у дитини з'являється можливість обіграти будь-яку переглянуту серію по своєму, внести нове в сюжет фільму. Гра з паровозиками подарує малюку масу позитивних емоцій, адже вона переносить його в чарівне англійське містечко, де весело, тепло і приємно, де всі проблеми вирішуються завдяки взаємовиручці і доброті друзів і знайомих.

Оцінка статті
Голосів: 0