Chuggington

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Chuggington

Chuggington

Мультфільм "Чаггінгтон: веселі паровозики" розповідає про дуже веселих, ніколи не сумуючих паровозиках. Всі дії розгортаються в провінційному містечку Чаггингтон, де в затишному депо живуть маленькі поїзди - Коко, Уїлсон, Брюстер, які щодня відправляються за своїми маршрутами.

Чому вчить мультфільм про паровозики Чаггингтон

Зовсім юні і невгамовні головні герої показують хороший приклад своїм маленьким телеглядачам. Незважаючи на те, що їм, як і іншим діткам, постійно хочеться веселитися і грати, вони відповідально виконують поставлені перед ними завдання - перевозять пасажирів, доставляють вантажі, допомагають підтримувати порядок на фермі, в каменоломні, тартаку, сафарі-парку. Варто відзначити, що свою роботу Вілсон, Брюстер і Коко виконують нітрохи не гірше, ніж старі, більш досвідчені поїзда.
Дуже часто паровозики волею долі потрапляють у неприємні ситуації, але всі складнощі вони швидко долають завдяки взаємовиручці, винахідливості, вірі в себе і в щиру дружбу.

Ключові персонажі серіалу для самих маленьких "Чаггінгтон: веселі паровозики"

Головним героєм історії є трохи емоційний, але дуже відповідальний і працьовитий Уїлсон. Він із захопленням сприймає все нове, незвідане, і ніколи не хоче сидіти на одному місці.
Чарівна і завжди життєрадісна Коко завжди відкрита для нових пригод, вона не любить здаватися. Так як Коко - електропоїзд, з нею мало хто може зрівнятися під час змагань на перевірку швидкості. Не дивно, що її запал нерідко призводить до непередбачених наслідків.
Брустер - самий старанний, вдумливий і потужний з трійки кращих друзів-поїздів. Цей паровозик завжди уважно вивчає інструкцію, тому він вважається чи не найбільш здібним учнем.
Крім цієї трійки в мультфільмі часто фігурують й інші персонажі: Пайпер, Хут і Нут, Данбар, Піт, Каллі, Зефі і багато інших.
Наймолодша героїня Пайпер є органічним паровозиком, вона працює на рослинному маслі. І нехай з'являється Пайер тільки в третьому сезоні, ця героїня встигла стати улюбленицею для багатьох маленьких телеглядачів.
Двійнята Хут і Тут відрізняються неуважністю, і тому вони нерідко потрапляють у подвійні неприємності.
Наставник стажистів Данбар навчає своїх учнів, дає їм поради, допомагає їм освоїти свої професії.
Старому паровозу Піту вже 150 років, не дивно, що тепер він став самим повільним поїздом. Незважаючи на свій послужний список, Піт дуже лояльно ставиться до витівок молодих паровозиків і завжди піклується про підростаюче покоління.
Паровоз Каллі має цілий набір спеціальних вагонів, в яких зберігається обладнання, необхідне для проведення рятувальних робіт. Коли надходить виклик, Каллі опускається в приміщення під депо, причіпляє потрібний вагон і мчить на допомогу.

Оцінка статті
Голосів: 0