Chi Chi Love

Знайдено 14 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Chi Chi Love

Chi Chi Love

Милі песики Chi Chi love котрий рік підкорюють серця всіх модних дівчаток. Багато дорослих не розуміють, звідки у маляток з'являється бажання отримати саме цю іграшку, проте достатньо лише їм побачити чихуахуа або мопса Chi Chi Love, і вже самі батьки не можуть утриматися від такої покупки.

Чим так всім дівчаткам подобаються Chi Chi love?

Інтерактивна собачка Чи Чи Лав в сумочці - це не просто чергова іграшка, яка буде збирати пил на полиці дитячої шафи, це друг, який зможе розвеселити, коли нудно, і підтримати у хвилини, коли хочеться сумувати. А ще, такого цуценя ніколи не соромно взяти з собою на прогулянку з подругами, адже кожна собака має персональний набір стильних аксесуарів, за допомогою яких її власниця може створити абсолютно неповторний образ свого чотириногого друга. Цікаво, що кожна іграшка Чи Чи Лав має свій імідж, стиль і характер, її неможливо сплутати з будь-якою іншою собачкою цієї серії. Так, "Чарівна леді" - дуже гламурна, вона продається разом з симпатичною рожевої сумочкою, декорованою хутром. А ось "Чихуахуа "Модний камуфляж" скромніша, така іграшка сподобається дівчаткам, які люблять спорт і рух. Ваша дівчинка любить носити джинсові речі? Для неї обов'язково потрібно купити Chi Chi love собачку, яка віддає перевагу джинсовому стилю.

Нерідко в комплекті з песиком продається не тільки сумочка для улюбленця, але і стильний аксесуар для її господині. Це може бути оригінальний ободок для волосся або незвичайний браслет, в будь-якому випадку такі прикраси допоможуть дівчинці створити образ, який максимально поєднується з нарядом собачки.

 Чи є користь від іграшкових собачок

З першого погляду може здатися, що інтерактивні іграшки крім розважальної функції більше не приносять ніякої користі. Однак така покупка буде дуже корисною для багатьох діток, у яких виникають проблеми в спілкуванні з однолітками. Собачка може стати справжнім другом і привернути увагу до своєї власниці з боку друзів і однокласників. Деякі песики також вміють рухатися і виконувати різні команди. Але щоб улюбленець зрозумів, про що йому говорять, необхідно промовляти слова чітко і зрозуміло, а значить, інтерактивне щеня зможе змусити дитину говорити правильно.

Міні-песики Чі-Чі-Лав дуже сильно схожі на живих собак. Їх приємно просто гладити та обіймати, тому в разі неприємностей юна власниця зможе заспокоїтися. Гра з Chi Chi love допомагає розвивати уяву і фантазію, дівчинка поруч з такою іграшкою стає більш спокійною та посидючою.

 Також до кожної з представлених в каталозі собачок можна придбати додаткові аксесуари: медичні набори для огляду і лікування вихованця, сумочки для його перенесення, парасольки від дощу та ін..

Оцінка статті
Голосів: 1