Chi Chi Love

Знайдено 12 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Chi Chi Love

Chi Chi Love

Перші іграшки від виробника Simba побачили світ у далекому 1982 році. На той момент ця німецька фабрика сімейного типу тільки почала випускати дитячі іграшки. Назву бренда придумав син засновника, і так як слово "Simba" добре звучить на різних мовах, глава сімейства і керівник в одній особі погодився так назвати свою компанію.
Зараз виробничі потужності концерну Simba розташовані в різних країнах світу, а головний офіс знаходиться в Баварії.
З кожним роком асортимент іграшкових песиків поповнюється, з'являються інші собачки, нові креативні наряди, оригінальні сумочки-переноски. Розширюється і функціональність іграшок, сучасний пес вміє набагато більше, ніж іграшкова тварина, випущена пару років тому.
Домашні іграшкові песики Chi-Chi-Love від виробника Simba Dickie Group давно завоювали любов маленьких любительок тварин. Ці іграшки виготовляються виключно з якісного текстилю та плюшу, тому вони виходять максимально схожими на справжніх собачок, яких так і хочеться обіймати, гладити, носити завжди і скрізь з собою.

Чому діти просять батьків купити Chi-Chi-Love

У песиків Чі-Чі-Лав не тільки дуже милі, чарівні мордочки, також в їх розпорядженні величезний гардероб наймодніших, стильних нарядів, також в комплекті з іграшкою йде оригінальна гламурна сумочка-переноска. Кожна модниця буде рада подарованій собачці, яку вона буде одягати в барвисті комбінезончики, курточки, шапочки і носити її з собою на вулиці в маленькій, компактній переносці.
М'які іграшки Chi-Chi-Love - це песики різних порід (пуделі, мопси, чихуахуа, йоркширський тер'єр, тощо) і переваг. Так, можна придбати собаку, яка любить леопардовий стиль, собачку-принцесу або пуделя з дощовиком для прогулянки в сльоту та багато іншого.
Інтерактивна собака стане відмінним варіантом подарунка для дівчинки, яка мріє завести домашнього улюбленця. Chi-Chi-Love практично нічим не відрізняється від справжньої тварини, плюшева собачка вимагає постійної уваги, догляду, вміє гавкати і навіть робити деякі трюки (ставати на задні лапи, виконувати деякі команди, стрибати, танцювати під музику  тощо). Цю собачку також потрібно іноді годувати і виводити на прогулянку, більше того, на вулиці перехожі навряд чи в ній впізнають звичайну іграшку. Ставши власницею чарівної маленької собачки, дівчинка отримає можливість випробувати всі принади спілкування з живою істотою. А батьки, в свою чергу, зможуть не думати про проблеми, пов'язані з домашніми тваринами, яких потрібно регулярно вигулювати, водити до ветеринарів, купати.

Оцінка статті
Голосів: 0