Черепашки-ніндзя

Знайдено 17 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Черепашки-ніндзя

Черепашки-ніндзя

Фігурки черепашки Ніндзя - герої мультфільму, які стали реальністю

 Якщо хтось і здатен врятувати світ, то тільки черепашки Ніндзя. У цьому впевнений кожен хлопчик, який бачив хоча б одну серію мультсеріалу про цих мутантів-черепах. Відважні воїни Ніндзя збирали та збирають біля екранів телевізорів не одне покоління маленьких глядачів, які із завмиранням серця спостерігали за боротьбою між запеклими та такими різними черепашками і їх ворогами. А тепер ці забавні фігурки черепашки Ніндзя можуть оселитися в кімнаті вашого сина, щоб він міг не тільки дивитися мультфільм, а й самостійно створити свою історію.

 Основні персонажі історії про зелених черепашок Ніндзя

Найдобрішими героями мультфільму є безстрашні бійці Леонардо, Рафаель, Донателло і Мікеланджело. Всі вони досконало володіють бойовим мистецтвом Ніндзя і відрізняються між собою тільки за кольорами пов'язок: Донателло носить фіолетову пов'язку, Леонардо - синю, Рафаель - червону, Мікеланджело - оранжеву. Таким чином, щоб порадувати хлопчика, досить просто дізнатися ім'я його улюбленого персонажа і за кольором пов'язки вибрати найбільш відповідну іграшку. Якщо ж ви все одно сумніваєтеся в правильності вибору, можете придбати відразу цілий набір черепашок, в такому випадку задоволення дитини від подарунка буде помножено на 4.

Добре, якщо крім черепашки Ніндзя набір буде містити Шредера, Разара, Токку та інших супротивників, репортера Ейпріл, а також другорядних персонажів, таких як Шедоу Джонс, Честер Менлі, Габріель Джонс. Ці фігурки зроблять колекцію іграшок Ніндзя більш повною та різноманітною.

 У чому особливість наборів "Черепашки Ніндзя"

Для тих, хто збирає черепашки Ніндзя, інтернет-магазин пропонує на вибір всіх персонажів легендарної історії. З цими невеликими, але стильними фігурками гра буде дійсно цікавою, адже абсолютно всі частини тіла кожної черепашки можуть рухатися, а значить, герой легко прийме будь-яке положення. У кожної черепашки є особисті аксесуари та вид зброї. Завдяки рухливим суглобам пальців, іграшка без труднощів утримає свої обладунки й зможе взяти безпосередню участь в бою.

Іграшки черепашки Ніндзя купити можна не тільки для відтворення найцікавіших епізодів улюбленого мультфільму, а й для створення своєї унікальної колекції. Барвисті, надзвичайно яскраві Ніндзя прикрасять дитячу кімнату, допоможуть збудувати на полицях шафи незвичайні композиції з улюблених іграшок. Не дивно, що таким колекціонуванням захоплюються не тільки хлопчаки, а й дорослі, серйозні люди, які отримують величезне задоволення від збирання кумедних і забавних фігурок.

 

Оцінка статті
Голосів: 0