Centropen

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Centropen

Centropen

Компанія Centropen славиться на сьогоднішньому ринку позицією соціально активного та надійного виробника. Бренд презентує якісну канцелярію, пишучі пристосування для дорослих і діток, офісне приладдя. Виробник відмінно розуміється у потребах споживача, намагається втілити всі побажання покупця в реальність, тому попит на товари компанії завжди величезний.

 Історія Centropen

Вперше про Centropen заговорили в 1940 році. У цей час засновник невеликої майстерні для виготовлення різноманітних предметів, авторучок зокрема, розпочав свою діяльність, яка через багато років переросла в компанію, яка постачає канцелярію в більшість куточків світу. Незвичайна лавка була відкрита в Чехії в м. Дачіце. Вона почала користуватися популярністю практично відразу, оскільки оригінальний записний пристрій жителі міста облюбували в якості статусного подарунка або приємного презенту для себе.
Сьогодні велика фірма-виробник дотримується політики соціальної активності. Вноситься посильний внесок у розвиток спорту, освіти, культурних проектів, що утворилися на території неподалік головного офісу підприємства.

 Особливості продукції

Будь-яка ідея, будь-то оригінальна ручка або кольоровий маркер, проходить великий шлях, перш ніж перетворитися на повноцінний продукт. Розробкою і процесом виробництва займаються кілька відділів. Розробка зовнішнього вигляду виробу, забезпечення стильного дизайну, оригінальності, привабливості - робота фахівців з конструкторського бюро. Співробітники фізико-хімічного відділу відповідальні за якість, технологічну, технічну складову продукту. Досвідченими фахівцями проводиться ретельний аналіз функціональності, безпеки, зручності використання та інших важливих якостей. Цей принцип діяльності компанії забезпечує наявність на полицях спеціалізованих магазинів, відділів супермаркетів, ідеального у багатьох відношеннях продукту.
Величезна увага приділяється екологічності виробів. Цей аспект передбачає не тільки безпеку товарів для здоров'я людини, навіть якщо це маленький непосида, але і для навколишнього середовища. Матеріали не містять токсичних речовин, відрізняються гіпоалергенністю.
Особливо важливі для розвитку дитини друкарські пристосування, та ті, які малюють. Взявши в руки фломастер, малюк розвиває дрібну моторику, проявляє фантазію, спілкується зі світом, вчиться терплячості, наполегливості. Для школяра канцелярія - незамінний атрибут повсякденного життя.

Оцінка статті
Голосів: 0