Назад

CD "Вундеркінд з пелюшок-2. Життя людини" на рос

Артикул
D157
Бренд
Вундеркінд з пелюшок
Вік
4+

Відсутній на складі

24 грн

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
CD "Вундеркінд з пелюшок-2. Життя людини" на рос

Опис товару


Що таке дитячий сад? Навіщо потрібно ходити до школи? Як влаштоване тіло людини? Чому яблуко падає вниз? Звідки взялося життя на Землі? Як знімають кіно? Що таке юрта? Як уберегти себе від небезпек? Навіщо потрібно робити зарядку? Як працює пошта? Де в комп'ютера мозок?

Про все це вашому малюкові розповість ця унікальна озвучена енциклопедія в картинках.

Діти відкриють для себе поняття "історія", "релігія", "еволюція", "фізика", "комп'ютер", "етикет", "натюрморт" і ще багато інших.
Перегляд барвистих і захоплюючих слайдів перетвориться на улюблене заняття всіх «чомучок».
Програма зацікавить не тільки вашого малюка, але і його старшого брата - школяра, та й дорослий знайде тут багато цікавого для себе.

 Практика показала, що для більшості дітей перегляд яскравих, озвучених картинок стає улюбленою справою, вони вимагають показувати ще і ще. На думку американського лікаря Глена Домана, засновника "Інституту прискореного розвитку дитини" таке навчання (навіть по 5-10 хвилин на день) стимулює розвиток різних відділів головного мозку, завдяки чому у дитини формується фотографічна пам'ять, дитина розвивається набагато швидше однолітків, і з народження відкриває для себе світ енциклопедичних знань.

Головне, в чому Доман, поза сумнівом, прав, це те, що чим менша дитина, тим легше він вбирає будь-які нові для неї знання. Потрібно встигнути скористатися цим!

Не варто побоюватися «привчати» дитини до комп'ютера з раннього віку - адже в цьому віці одне заняття триває всього кілька хвилин, а навантаження на очі мінімальна - як при перегляді диафильма або яскравою книжки. У презентаціях немає властивої телебаченню зміни 24 кадрів в секунду, а зображення і підпис до нього затримуються на екрані, поки триває звук.


Системні вимоги: P 200MHz, 32Mb RAM, Windows 2000 / XP, Microsoft Office: Power Point, CD-ROM, Video, SB, колонки або навушники

Тільки для комп'ютерів! Не підходить для ДВД-плеєрів.

Тип розвитку

  • Розвиток мовлення та читання

Характеристики

Артикул D157
Назва CD "Вундеркінд з пелюшок-2. Життя людини" на рос
Бренд Вундеркінд з пелюшок
Вік 4+
Методика Доман
Формат DVD
Мова Російська

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?