Bruder

Знайдено 55 товарів
Таблиця Список
Показано 32/55 товарів

Подарункові сертифікати

Bruder

Bruder

Німецький бренд Bruder з'явився в 1926 році й з невеликого підприємства виріс у велику компанію, яка вже багато  років радує маленьких споживачів яскравими та оригінальними моделями автомобілів та іншою дорожньою технікою.
Серйозних стрибків у розвитку організації не спостерігалося, керівництву довелося докласти чимало зусиль, що б поступово збільшити виробничі потужності. З ростом популярності бренду асортимент неодноразово змінювався і вдосконалювався. Сьогодні Bruder - світовий лідер на ринку іграшкової техніки.

Пріоритети компанії

На даний момент іграшки під маркою Bruder підкорюють серця дітей з усіх куточків планети. Машинки цієї торгової марки вважаються кращим подарунком для хлопчика будь-якого віку.
Моделі машинок, які виробляє компанія, точно повторюють реальні прототипи відомих марок. Велике розмаїття дозволяє не тільки вибирати те, що до душі конкретній дитині, але і збирати цілі колекції, обмінюючи або отримуючи на свята довгоочікуваний екземпляр.
Вся продукція виготовлена з високоякісної пластмаси, яка відрізняється міцністю і легкістю. Завдяки такому матеріалу, вдається досягти бажаного зовнішнього вигляду виробу, точно повторити деталі та колір.
Сировина для виробництва, комплектуючі елементи виготовляються в Німеччині. Пріоритетом компанії є чітке дотримання європейських стандартів безпеки і якості. Тому можна сміливо стверджувати, що ігри з таким інвентарем ніяк не зашкодять здоров'ю малюка, а щоб зламати іграшку потрібно докласти чимало зусиль. Ці якості в сукупності з оригінальністю стали причиною того, що товари для дітей марки Bruder користуються великою популярністю.

Асортимент

Копії машин, вироблені маркою Bruder, відрізняються високою функціональністю. Доволі просто можна придбати пожежну машину, у якій рухається кран зі сходами, сміттєву машину, яка, немов справжня, сама обслуговує баки.
В асортименті компанії:

  • дорожня техніка - вантажівки, бетономішалки, самоскиди, снігоприбиральні агрегати та інше;
  • службові автомобілі - техніка аварійних інстанцій, поліцейські машини, швидка допомога та ін.;
  • сільськогосподарська серія - комбайни, трактори;
  • колекція для найменших.

Діти, ставши володарем іграшок цієї фірми, зберігають вірність бренду впродовж багатьох років.

Оцінка статті
Голосів: 1