Брязкальця

Знайдено 159 товарів
Таблиця Список
Показано 32/159 товарів

Подарункові сертифікати

Брязкальця

погремушки

У Вашій родині народився малюк чи Ви чекаєте його появи? Настільки радісна подія завжди має на увазі приємні клопоти, емоційні переживання і ретельну підготовку. Малюкові купуються речі, необхідні товари й звичайно ж, іграшки. У величезному списку товарів для новонароджених впевнену позицію лідера займають брязкальця.
Брязкальце - іграшка, яка найпершою потрапляє в руки малюка. Сучасні виробники роблять акцент на різноманітних формах, яскравих кольорах і найякісніших матеріалах. У магазинах Ви зможете знайти варіанти від звичайних круглих брязкалець до моделей, що поєднують в собі кілька форм, матеріалів і функцій. Варіанти, стилізовані під тварин, техніку, предмети побуту, героїв мультфільмів - цей список безкінечно широкий.Для найменших

Вибираючи брязкальця для немовлят, професіонали радять зупинитися на простих варіантах. Зрозумілі форми - кульки, ромби, квадрати, які малюк зможе зручно взяти в ручку, помацати та розгледіти. Краще вибирати яскраві іграшки, не перевантажені поєднанням безлічі відтінків. Прекрасним вибором стануть варіанти з простими звуками, які не лякають і не є гучними. Підростаючи, малюк із задоволенням буде смикати брязкальце, витягуючи ритмічні звуки.

Підвісні брязкальця

Відмінним варіантом стануть брязкальця на коляску. Вони будуть привертати увагу малюка під час прогулянки, а також мелодійно заколисувати його перед сном. Залежно від віку, можна придбати елементарні моделі, просто чіпляються за коляску і видають мелодії при погойдуванні, або ж купити брязкальце, що поєднує в собі кілька матеріалів, забарвлень і звукових функцій. Остання буде цікава вже сидячому малюкові. Він зможе, чіпаючи її, розвивати дотик, звикати до колірних відтінків і натискати на кнопочки, вмикати пісеньки.
Дитячі брязкальця на ліжечко  виконують ті ж функції. Вони розважають Вашу крихту, поки Вас немає поруч. Тут також можна знайти безліч різноманітних моделей. Яскраві підвісні фігурки, які до того ж дзвенять, шарудять і відтворюють мелодії, залишать дитину в захваті. Найбільш популярними є брязкальця, що обертаються.
У нашому інтернет - магазині Ви побачите сотні різних брязкалець. Приділіть увагу якості продукції - адже дитині повинно діставатися все найкраще. На совість зроблені іграшки, екологічно чисті фарбувальні речовини й добротні текстильні матеріали - ось на чому неодмінно потрібно зробити акцент. Ви можете вибрати модель конкретної форми та функції, або купити відразу набір брязкалець. Залежно від віку та інтересів малюка його порадують музичні брязкальця, м'які текстильні, трансформери або ж брязкальця на ручки. Відмінним і корисним вибором стануть брязкальця - прорізувачі, які розважать дитину і допоможуть зняти біль при появі перших довгоочікуваних зубів.
Ви можете купити брязкальця для новонароджених з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1