Оновлене

У перші шкільні дні стає сумно, що іграшки відходять на другий план, і більша частина дня у  дитини займають школа і домашні завдання. Але навчання має бути і може бути цікавим і поєднати його з грою цілком можливо. Є безліч іграшок, з якими можна весело грати і які роблять дітей розумнішими. .
Ми стежимо за останніми тенденціями в світі іграшок і хочемо, щоб наші читачі теж були в курсі передових іграшкових технологій.
Тому хочемо розповісти про навчальні іграшки, які об'єднані під абревіатурою S.T.E.M. Що ж означає S.T.E.M.? S.T.E.M. об'єднує чотири області навчання:

 • Science - наука,
 • Technology - технології,
 • Engineering - інженерне мистецтво,
 • Mathematics - математика.

Але це не просто угрупування предметних областей. Ця абревіатура була створена в 1990 році для визначення міждисциплінарного підходу до навчання. S.T.E.M. концепція - основний тренд в освіті, рух для розвитку математичних знань, вміння працювати в команді, наукового підходу. Тільки так можна стати конкурентоспроможним на ринку праці 21-го століття.
S.T.E.M. навички можуть бути використані у всіх сферах життя, незалежно від того, яку професію обере дитина в майбутньому.
Багато компаній, що виробляють іграшки, покладаються на ляльок, машинки і супергероїв, але все більше виробників замислюються над розробкою і створенням навчальних іграшок для гри і навчання без нудьги і шаблонів. Ці іграшки не виключають веселощів, але спрямовані вони на підвищення розумових здібностей дитини, розширення кругозору і на появу цікавості в галузі освіти. S.T.E.M. іграшки дозволяють почати навчання з самого раннього віку. Діти грають в них знову і знову, навіть не усвідомлюючи, що вони вчаться!
Щоб ви не пропустили в різноманітті цих іграшок найцікавіші і корисні для вашої дитини, ми вирішили підібрати найпопулярніші іграшки, які допоможуть розвинути S.T.E.M. навички:

1. Вік 3-5 років: задовольняємо цікавість «чомучок» в різних областях, освоюємо сенсорні еталони, розвиваємо мову.

 • Зорове сприйняття стає провідним, тому пазл-вкладиш «Пори року» відповість на питання і буде «рости» з малюком. Навіть наймолодший дослідник зможе зібрати його завдяки спеціальній рамці і дізнатися все про пори року, а ставши старше він із задоволенням буде вивчати положення Землі щодо Сонця в різні пори року.
 • Планшет - абетка стане просто знахідкою для самих нетерплячих малюків, які не можуть дочекатися «дорослих» уроків. Шість режимів гри, компактність і простота у використанні.
 • У цьому віці дуже важливий сенсорний розвиток дитини. Саме розвиток сенсорних здібностей, тобто розвиток його сприйняття: формування уявлень про властивості предметів (форму, колір, запах, смак і ін.) дозволить досягти необхідної глибини сприйняття. У цьому допоможуть різні настільні ігри, пазли і мозаїки.
 • Якщо малюк прямо зараз готовий приступати до будівництва космічного корабля або яхти, а настільні конструктори його не влаштовують, ви можете запропонувати йому незвичайний конструктор Straws and Connectors. В комплект входить інструкція з безліччю моделей, але ніяких шаблонів! Маса можливостей і варіантів.
 • Ще один «гігантський» конструктор - конструктор Kiditec, який допоможе прямо зараз, ще до школи, приступити до створення власного транспортного засобу. Функціональна і трансформована машина - це ідеальна можливість для дітей досліджувати навколишній світ.
 • Гра «Каротель: Лабораторія 10 ігор»  була розроблена психологами та педагогами, тому освоєння матеріалу відбувається виключно легко - в ігровій формі .

2. Вік 5-7 років: вік підготовки до школи, розвитку інтелекту, пізнавальних здібностей та сприйняття навколишнього світу. 

 • Різноманітні навчальні пазли не тільки розширюють словниковий запас і кругозір, але і тренують дрібну моторику, що дуже важливо для дошкільнят.
 • Серед безлічі конструкторів, які привчають мислити нестандартно, навіть важко вибрати якийсь один. Їх особливість - функціональність і сумісність всередині бренду. Це дозволяє грати з зібраною моделлю і, докуповуючи нові набори, розширювати можливості. 
 • У абревіатуру S.T.E.M. часто додають A-art: S.T.E.A.M. Тому не забуваємо про набори для творчості: набори  для ліплення Tutti Frutti - природний, не токсичний матеріал: солоне тісто з запахом фруктів і багато годин творчої гри.
 • Різні досліди і дослідження просто «запалять» уяву малюка і можуть стати в майбутньому професією.
 • Батькам дітей, які хочуть зробити перші кроки в електроніці, варто звернути увагу на конструктори «Знаток». Поступово освоюючи базові принципи, дитина зможе збирати різні схеми без пайки (за допомогою оригінального способу з'єднання елементів).

3. Вік старше 7 років: Для дітей шкільного віку, різноманітність і якість S.T.E.M. іграшок просто вражає. Іграшки зачіпають практично всі області науки, і вибір залежить вже від інтересів дитини.

 • Набор серії «Дитяча лабораторія»  дозволить створити робота.
 • Створивши свою власну Сонячну систему, дитина ніколи не забуде розташування планет відносно Сонця. До того ж, власний мобіль, прикрасить дитячу кімнату.
 • Різні мікроскопи - це відмінний науковий інструмент, але вони також ідеально підходять для допитливих юних дослідників.
 • Магія і наука йдуть поруч в наборах бренду 4М. Фокуси мають наукове пояснення, і ігрові набори серії допоможуть їх розкрити.
 • Дайте юному архітекторові в руки коробку конструктора Geomag Panels і ви побачите фантастичні моделі. Цей магнітний конструктор є альтернативою стандартним будівельним блокам і чудовим способом, вивчення азів геометрії.
 • Яка дитина не мріє побачити діючий вулкан? Придбайте набір для досліджень «Виверження вулкана», поки дитина не знайшла справжній!
 • Хто говорить, що фізика нудна наука? Не дозволяйте ввести вас в оману - серія простих дослідів і експериментів спростує це твердження. Покажіть дітям, яким цікавим може бути вивчення законів фізики  з конструкторами серії Engino S.T.E.M.
 • Для дітей, зацікавлених в біології, в особливості анатомії, є об ємні пазли, що дозволяють відчути себе вченим, що збирає анатомічні моделі.
 • У S.T.E.M. іграшок є один секрет - це іграшки, цікаві і дітям, і дорослим. Який тато не захопиться наприклад конструктором fischertechnik? Популярний конструктор, перевірений часом, зараз включає близько 40 наборів від найпростіших до складних, що дозволяють створювати радіокерованих роботів.

 

Як бачите, S.T.E.M. іграшки різноманітні, але об'єднує їх відсутність шаблонів, вони розвивають креативність, гнучке мислення, просторове сприйняття, покращують зорово-моторну координацію і роблять дітей щасливими. Ми не знаємо, що надихало юного Ньютона і Ейнштейна, але точно знаємо, що майбутнім вченим не обійтися без S.T.E.M. іграшок.