Оновлено

Народження нової людини - завжди радісна подія, причому не тільки для новоспечених батьків і найближчих родичів, а й для знайомих родини. Одні передають мамі з татом вітання і найтепліші побажання, інші поспішають придбати відповідний подарунок. Здавалося б, що може бути простіше, ніж купити презент малюкові, у якого ще практично нічого немає? Але в тому то й справа, що коли діло доходить до вибору, нерідко з'ясовується, що подарунки новонародженим купити зовсім непросто, і впоратися з цим завданням під силу не кожному.

Адже подарунок новонародженому повинен бути гарним, корисним, багатофункціональним та якісним. Не завжди новоспечені батьки готові замовляти подарунки своїм знайомим та родичам. Тому дарувальникам доводиться самостійно вигадувати, що подарувати новонародженій дівчинці - ще один рожевенький комбінезончик або десяте за рахунком брязкальце.
Навіть такі універсальні подарунки, як підгузки або соски з пляшечками, можуть виявитися непотрібними. Кожна дитина індивідуальна, одному малюкові підходять практично будь-які підгузки, в іншого на деякі види може з'являтися алергічний висип і почервоніння. Соска - теж суперечливий вибір, багато дітей взагалі не їдять з пляшки або весь час користуються якоюсь однієї соскою.
Також обов'язково варто поцікавитися думкою батьків перед покупкою манежу і ходунків. Деякі сучасні батьки відмовляються садити свою дитини в манеж, а надають їй можливість вільно пересуватися по кімнаті. У свою чергу, часто користуватися ходунками не рекомендують лікарі, тому не всі вважають за потрібне їх купувати.
Радитися потрібно не тільки з вибором самого презенту, а і з приводу його зовнішнього вигляду. Так, деякі вважають, що подарунок новонародженому хлопчикові повинен бути обов'язково синього кольору, ось і з'являється в будинку колекція синіх кофтинок і синіх машинок.

Кілька корисних і оригінальних ідей подарунків для новонародженого:

Найцікавішими подарунками для новонародженного виявляються речі, які не є необхідними, але все одно будуть корисними для крихітки.

  • Купуючи іграшки на подарунок намагайтеся купувати дерев'яні та розвиваючі іграшки. Можливо не відразу, але вони допоможуть батькам організувати стимулюючу середу для розвитку дитини. 
  • Якщо малюк на грудному вигодовуванні, можна полегшити долю мами і подарувати їй подушку для годування. Така подушка вже точно не буде зайвою. Вона дозволяє зручно розташуватися при годуванні сидячи,  з її допомогою можна повністю розслабитися під час годування лежачи. 
  • Навіть якщо дитина буде перебувати в міській квартирі, радіоняня з першого дня забезпечить дитині безпеку, а батькам - спокій і впевненість.
  • Дійсно потрібним і корисним подарунком стане ниблер. Цей прилад стане в нагоді під час знайомства малюка з їжею. Завдяки ниблеру відпадає необхідність перетирати овочі, досить їх просто покласти в спеціальний мішечок із сітки, і дитина самостійно висмокче сік і м'якоть. 
  • Думаєте, що подарувати новонародженому, який не дає мамі відійти від нього хоча б на хвилинку? Великий вибір крісел-качалок шезлонгів і заколисуючих центрів задовольнить найвибагливіший смак. Такий подарунок принесе в будинок спокій, сон - щастя і дітям, і батькам. Деякі моделі компактні, мають живлення від батарейок і цілком можуть переміщатися на дачу, до бабусь і інших родичів.
  • Пеленатор не обов'язковий аксесуар, але сильно полегшує новоспеченим батькам «трудові будні». 
  • Ми не знаємо чому новонароджені плачуть вночі, але цілком можемо полегшити нічні чергування, запропонувавши в якості подарунка музичний нічник, мобіль з «білим шумом» або колисковими. Дитина заспокоїться, а батьки зможуть трохи довше поспати.

Вирушаючи в гості до молодих батьків, можна також придбати те, що завжди буде потрібним в сім'ї, де є маленька дитина.

  • Набір рушників, комплекти в ліжечко, пелюшки. 
  • Подушки - позиціонери для сну запобігають перевертанню малюка, це означає, що мама зможе відпочити, а не підхоплюватися щохвилини, турбуючись за дитину. 
  • Пледи м'які, високої якості можуть використовуватися довгі роки. 

І не забувайте, найприємніше отримувати подарунки, які зроблені від душі. Доповніть презент яскравими пінетками, пов'язаними вручну, або симпатичною листівкою з найщирішими побажаннями, і щастя одержувачів не буде меж. І не забувайте, найприємніше отримувати подарунки, які зроблені від душі. Доповніть презент яскравими пінетками, зв'язаними вручну, або симпатичною листівкою з найщирішими побажаннями, і щастю одержувачів не буде меж.