Яка тривалість життя динозаврів? Що їли тиранозаври? Який динозавр найвищий? А який - найменшій? Як вони дбали про своїх малюків? Вас закидають безліччю подібних питань щодня? Доісторичні гіганти вже багато років зачаровують і привертають увагу дітей (і дорослих). Можливо це результат виходу фільму Парк Юрського періоду і маркетингових зусиль. Але діти любили динозаврів ще до того, як Парк Юрського періоду став захоплювати нашу уяву - є якась загадка в цих величезних тваринах, які блукали по землі багато років тому.

За допомогою чудових іграшок на улюблену «динозаврову» тему ми можемо перенестися в доісторичні часи. Адже такі іграшки не тільки підходять для творчої гри, а й допомагають дітям дізнатися багато нового.

Саме для того, щоб показати неоціненний вклад цих милих створінь у розвиток наших дітей, ми підготували список кращих (на нашу думку) іграшок. Самі діно- іграшки дуже різноманітні: від простих пластикових фігурок і наборів до інтерактивних роботів. Не всі іграшки мають точну відповідність, тому вибирайте їх в залежності від віку дитини. Їх різномаїття не залишить жодного любителя динозаврів без подарунка. Ви знайдете іграшку на будь-який смак. Читайте і вибирайте:

Роботи

Компанія WowWee має безліч вражаючих іграшок, але їх робот-динозавр Roboraptor на ІЧ керуванні, поза конкуренцією. Цей швидкий, лютий, хитрий і розумний звір має потужні ІЧ і звукові датчики для лавірування між перешкодами, що зустрічаються на шляху. Він управляється за допомогою пульта дистанційного керування. Він може бути: агресивним, лютим, пасивним або дресированим, може фиркати, хрипіти, верещати, але він ніколи не зашкодить своєму господареві.

Його родич, міні-робот Roboraptor поставляється в повністю зібраному вигляді і має рухомі лапи, у нього обертаються голова і хвіст, він вміє клацати своїми щелепами, повними гострих зубів. Не має ДУ, і не настільки розумний як старший брат, але він всього близько 40 см від кінчика носа до кінчика хвоста, і завдяки цьому легко поміщається в сумку або рюкзак і готовий подорожувати з дитиною куди завгодно. Міні - робот досить стійкий, але найкраще працює на гладких твердих поверхнях.

Конструктори

Дивовижний конструктор Zoob пропонує з інструкцією (або самостійно) створити динозаврів. Поєднуючи стандартні деталі Zoob, ви зможете сформувати суглоби динозаврів, які будуть обертатися. Таким чином, збираючи не просто фігурку, а фігурку для гри.

Ось ще кілька варіантів конструкторів на задану тему:

Тематичний набір Магформерс в коричнево-зелених тонах.

Набори Zolo Dino Glo Bonz творчі і дозволяють створити птеродактиля, тираннозавра, трицератопса або придумати свого динозавра. Всі ці набори світяться, так що "вихованець" буде вночі охороняти сон свого господаря.

Ці набори видрізняються тим, що гра триває і після складання фігурок. Завдяки рухливим суглобам, дитина отримує повноцінну фігурку для гри.

Не забули і про любителів динозаврів молодшого віку. Фігурки динозаврів від К's Kids сподобаються малюкам. Ними можна грати, запам'ятовуючи перші назви динозаврів. До того ж вони розбірні і маючи кілька фігурок, малюк зможе зробити свого власного дино - двоколірного.

Фігурки

Коли мова заходить про фігурі, є один бренд який виділяється (як Суперзавр) над іншими. З фігурками Schleich, ви без машини часу у змозі полинути у доісторичні часи. Більш точних і реалістичних фігурок взагалі не може бути.

Краще фігурок, можуть бути тільки набори фігурок, за допомогою яких можна відтворити доісторичний світ: Ігрові набори від HGL зроблені на підставі наукових досліджень з високою деталізацією і ретельним опрацюванням елементів.

А набори від Hasbro будуть цікаві шанувальникам всесвітньо популярного фільму "Мир Юрського періоду", адже вони зроблені за його мотивами.

Розкопки

Ми не можемо продемонструвати дітям доісторичних істот, але маємо можливість показати, як ми дізналися про те, що вони колись блукали по Землі.

Діти не можуть прямо зараз взяти участь в археологічних експедиціях, але цілком можуть за допомогою ігрових наборів отримати уявлення про те, як насправді палеонтологи виявляють і вилучають кістки доісторичних тварин. У набір входять необхідні інструменти, які допоможуть виявити кістки і потім зібрати повністю кістяк динозавра, як справжній палеонтолог.

Пазли

Пазли бувають найрізноманітніші, на будь-який рівень майстерності. Об'ємні, 3D, заводні. І навіть об'ємні анатомічні моделі - пазли, які дозволять  зацікавленному досліднику вивчити анатомію динозаврів.

Трансформери

Ви напевно здивуєтеся, але динозаври - трансформери Dinobots перетворюються в бластери. Так що вони сподобаються і любителям динозаврів, і любителям трансформерів, і любителям дитячого зброї. На цьому секрети цих трансформерів не закінчуються: 5 діноботов серії Dinobots разом дають можливість зібрати унікального колекційного Робота-трансформера.

Творчі набори

Любителям створювати щось своїми руками запропонуйте обов'язково розмальовки або набори для ліплення.

Граючи з раннього віку із іграшками - динозаврами, діти занурюються в фантастичний світ, де все ще існують динозаври, і спочатку вчаться долати страх, потім їх заворожує таємничість, майже казковість доісторичних гігантів. Потім маса виникаючих питань, змушує гортати книги, енциклопедії для пошуку відповідей.

Так що граємо, відповідаємо на ВСІ питання, і ... ..навчаємось!

 

* При використанні матеріалів, посилання на сайт є обов'язковим.