1.Який склад кінетичного піску? Виробники пишуть, що кінетичний пісок складається з 98% піску (діоксид кремнію) і 2% магії. "Магія" кінетичного піску - це нетоксичний синтетичний полімер (харчова добавка Е900), який огортає піщинки, надаючи піску нові властивості. Процес виготовлення кінетичного піску захищений міжнародними патентами.

2.Як зберігати кінетичний пісок? Кінетичний пісок не містить воду, тому не висихає на відкритому повітрі, не вимагає спеціальних умов для зберігання. Але щоб уникнути попадання в нього пилу, бруду або при наявності в будинку допитливих домашніх тварин, вам краще зберігати його в закритому контейнері. При покупці кінетичного піску, ви можете відразу вибрати пісок, що поставляється в контейнері. Деякі виробники пропонують контейнери  для гри (пісочниці) з кришкою, в яких після гри зручно зберігати пісок.

3.Чому мій кінетичний пісок став липким і розсипчастим? Схоже, ваш пісок змішався з водою, або ваші руки були вологими, коли ви грали з піском. Намагайтеся уникати контакту кінетичного піску з водою. Вологий кінетичний пісок змінює свої властивості і може стати трохи липким і розсипчастим. Але все можна виправити: для просушування його треба розсипати на рівній поверхні тонким шаром і залишити висихати на сонці або під батареєю. Після висихання, він відновлює свій «магічний» ефект, - до нього повернуться його властивості.

4.У моєї дитини є алергія, чи може вона грати з кінетичним піском? Кінетичний пісок не алергенний матеріал і  підходить для більшості дітей з алергією. Тільки дітям, у яких є рідкісні алергії на синтетичні полімери, краще перестрахуватися, і не грати з кінетичним піском.

5.Чи можуть розмножуватися бактерії в піску? Оскільки матеріал не містить води, він не може бути місцем для розмноження бактерій.

6.Чи можна продезинфікувати пісок? Складові кінетичного піску ретельно підібрані для максимальної безпеки і збереження здоров'я, тому ми рекомендуємо не обробляти кінетичний пісок ніякими дезінфікуючими засобами. Якщо пісок дуже сильно забруднений, його краще просто замінити.

7.Який термін служби кінетичного піску? Пісок має тривалий термін зберігання, і якщо товар експлуатується відповідно до рекомендацій, може використовуватися протягом дуже тривалого часу.

8.Чи можна змішувати різні кольори кінетичного піску? Фактично, ви можете це зробити. І змішавши два кольори, вам сподобається результат. Але ваша радість буде недовгою, тому, що як тільки маса буде рівномірно перемішана, вийде купка піску, коричневого кольору. Чи не правда, не найкраща перспектива? Ми не рекомендуємо комбінувати кольори.

9.Токсичний чи кінетичний пісок? НІ. Пісок, незалежно від бренду, не токсичний. Теоретично, як випливає з складу, його можна навіть їсти і це не буде мати ніяких наслідків для здоров'я. Звичайно, ми не рекомендуємо проводити подібні експерименти.

 

* При використанні матеріалів посилання на сайт є обов'язковим.