Біговели

Знайдено 16 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Біговел

беговел

З кожним роком асортимент товарів для дітей поповнюється десятками нових цікавих екземплярів. Всі вони мають безліч цікавих функцій, що залучають як дітей, так і їх батьків. До того ж більшість цих товарів несуть в собі розвивальну спрямованість і сприятливо позначаються на дитині. Одним з таких нововведень можна сміливо назвати дитячі велосипеди без педалей. Їх ще називають велобіги, частенько можна почути й біговел.
Сутність цього виду дитячого транспорту зрозуміла з першого погляду. Дитина сідає на біговел, штовхаючись ногами, приводить його в рух. Чим швидше малюк робить відштовхування, тим вище швидкість біговелу. Крім того, що це прекрасна і цікава розвага, цей дитячий транспорт ще й сприятливо впливає на розвиток дитини. Велобіг удосконалює координацію, зокрема - вестибулярний апарат, оскільки вчить тримати рівновагу. Допомагає він розвивати м'язи ніг, правильно формувати тазостегнові суглоби, вчить узгоджувати рухи різних частин тіла. І все це в поєднанні з захопливим і цікавим проведенням часу.

Як вибрати біговел

Вирішили купити біговел? Уважно поставтеся до вибору. Взагалі використовувати їх рекомендується з дітками від півтора року. Але при цьому кожен батько повинен розуміти, що дитина - це індивідуальність. Тому потрібно точно оцінити, чи зможе саме Ваш малюк впоратися з велосипедом без педалей.
Велобіг для найменших повинен мати більше стійкості. Тут чудово підійдуть моделі з широкими великими колесами та широкою основою. Чим більше площа опори, тим легше буде малюкові утримати рівновагу. Для доросліших діток, які зможуть впевнено триматися на колесах, можна вибрати моделі з вузькою колісною базою. На таких пересуватися трохи складніше, але це лише додасть адреналіну юним гонщикам.

Різновиди біговелів

Найчастіше в магазинах можна знайти біговел з пластику. Вони легкі, міцні та мають безліч забарвлень. Однотонні моделі і яскраві багатоколірні дизайнерські рішення - вибір широкий. Популярними стали моделі, стилізовані під справжні байки й мотоцикли. Хлопчаки від таких просто в захваті. Зовні вони повністю копіюють дорослі моделі та дозволяють дитині відчути себе справжнім байкером.
Одним з різновидів можна вважати біговел з деревини. Купуючи дерев'яний велобіг, ціна якого буде трохи вище, Ви робите вибір на користь екологічних і міцних матеріалів. Така модель буде служити довгі роки, щодня радуючи Вашу дитину.
Купуєте дитячий велобіг, інтернет магазин Papuas.ua радий запропонувати Вам безліч якісних і різноманітних моделей. У нас Ви знайдете велобіги із пластику, дерева, комбінованих матеріалів з широкою або вузькою колісною базою. Великий спектр колірних відтінків дозволить підібрати транспорт, як для хлопчиків, так і для дівчаток.
Ви можете купити дитячі велосипеди без педалей з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 0