BIG

Знайдено 18 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

BIG

BIG

Напевно, кожен споживач, який хвилюється про безпеку своїх дітей і печеться щодо довговічності придбань чув про бездоганну якість продукції, виробленої в Німеччині. У світі дитячих іграшок одним з яскравих представників, який може претендувати на статус зразкової компанії з авторитетом серед мільйонів батьків є компанія Big-Spiel Warenfabrik. Організація є частиною відомої в Європі групи виробників Simba Dikie Group.
Це величезне підприємство з великим штатом персоналу має ряд підрозділів. Кожен займається певним етапом розробки продукції або контролем виробничих процесів і якості.

 Чому варто вибрати BIG?

Наявність великої кількості нагород, мають вагу на світовому ринку іграшок для дітей доводить бездоганна якість і довговічність, екологічність і комфортність використання. Розробляючи спеціально з урахуванням анатомічних особливостей дітей різного віку, вироби відрізняються ергономічністю і максимальною зручністю. Сили розробники спрямовані на те, щоб дитина не відчувала ніякого дискомфорту в грі, а могла спокійно та ефективно пізнавати світ, розвивати нові навички, користуючись улюбленими машинками або пристосуваннями для забав на вулиці.

 Асортимент

Найпопулярнішим продуктом, який практично змітають з полиць спеціалізованих магазинів і супермаркетів, є машинка Big-Bobby-Car. Ця іграшка має попит у європейських сім'ях, де росте маленький непосида. Машинка у вигляді каталки допомагає цікаво грати, а також  розвивати необхідні навички ходи, забезпечувати потрібну рухову активність малюка.
Крім цього, в каталозі компанії присутні різні образні аксесуари для ігор з машинками. Окрему групу вироблених дитячих товарів представляють пристосування для захопливого проведення часу на повітрі:

  • гірки;
  • пісочниці;
  • гойдалки та ін.

Продукція зроблена з якісного матеріалу - пластика, не поступається в безпеці аналогам з природного матеріалу.

Оцінка статті
Голосів: 0