Подарункові сертифікати

Barbie

Barbie

Кожна дівчинка мріє вирости не просто розумною, красивою, а ще й стильною, успішною, чарівною жінкою. І для багатьох маляток першою вчителькою краси стає саме лялька Барбі, яка за час свого існування змогла стати еталоном краси і досконалості для дівчаток у всьому світі.

Основні причини популярності всесвітньо відомої ляльки Барбі

Красуня Barbie має не зовсім стандартну для середньостатистичної жінки фігуру. Цей феномен викликав і досі викликає багато обурень з боку супротивників занадто худорлявих форм. Тим не менш, завдяки такій структурі тіла, ляльку легше переодягати. А так як виробник Mattel займається випуском не тільки самих ляльок, а і різних нарядів, ця особливість Барбі є безсумнівним плюсом під час гри з ляльками.
Широке розмаїття представлених розробниками Барбі, не дає можливості шанувальникам розслабитися після покупки першого примірника. Зараз ця лялька може бути блондинкою з хвилястими довгим волоссям, але наступного разу творці її представлять в образі брюнетки або креативної панянки з рожевими або фіолетовими прядками в зачісці.

Кожна нова Барбі - індивідуальність

Сьогодні кожен бажаючий може придбати чарівну Barbie в купальнику, весільній або коктейльній сукні або фірмовому спортивному костюмі. Не менш різноманітні і аксесуари, які входять в набори від Mattel, серед них зустрічаються домашні улюбленці з предметами для догляду за ними, тенісні ракетки, туалетні столики, також можна придбати касовий апарат, ванночку, цілий будинок на кілька кімнат і багато іншого. Таким чином, дитина завжди знайде, чим зайнятися, вона зможе як організувати цікаву прогулянку на природі, так і придумати для своєї довгоногої подруги роботу по дому.
Особливої уваги заслуговують і зовсім незвичайні образи - лялька Барбі русалка і зворушлива, тендітна фея. Ніяка колекція іграшок не буде повноцінною без таких оригінальних і по-справжньому милих лялечок. Найчастіше хвости і крила є не більш ніж звичайним аксесуаром, їх без проблем можна зняти і отримати звичайну ляльку, яку можна буде наряджати в різний одяг.
Barbie настільки щільно увійшла в життя кожного підлітка, що навіть повсякденні речі нерідко нагадують про улюблених ляльок. У багатьох дівчаток на шкільних рюкзаках красується Барбі, також в ранці кожної школярки напевно знайдеться пенал, косметичка або хоча-б один зошит із зображенням улюбленої іграшки. Для активного відпочинку можна придбати м'яч, велосипед, самокат або ролики з Barbie, такі спортивні приналежності завжди будуть вигідно виділятися на тлі аналогічних виробів, які є у подруг вашої дочки.

Оцінка статті
Голосів: 0