Barbie

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Barbie

Barbie

Навряд чи можна знайти людину, будь-то дорослий або дитина, що жодного разу не чула про Barbie. Ця лялька стала справжньою легендою в світі дитячих іграшок і продовжує радувати своїх шанувальників по сьогоднішній день.

Історія ляльки Barbie

Засновниками компанії Mattel, яка і стала місцем народження Barbie, були Рут Хендлер з її чоловіком Еліотом. У 1945 році вони вирішили спорудити невелике підприємство з виготовлення рамок у власному гаражі. Допоміг здійснити задумане друг Еліота Гарольд Матсон, але власниками підприємства стало подружжя. Незабаром асортимент продукції розширився музичними іграшками та предметами для лялькових будиночків.
Через чотирнадцять років світ вперше побачив незвичну і одночасно іграшку, яка заслуговує уваги з простим ім'ям - Barbie. Це була перша в історії доросла лялька на ринку дитячих іграшок. Рут згадує, що одного разу помітила, як її діти грають паперовими ляльками замість звичних пупсів. Вони могли представляти себе студентами або людьми з певною професією. Тоді й прийшла ідея створити концептуально нову продукцію у вигляді дорослої ляльки.
Створення звичного для нас способу забрало кілька років. Було перебрано безліч ідей і намальовано десятки ескізів. Світ вперше побачив ляльку в образі стильного підлітка 9 березня 1959. Вона кардинально відрізнялася від тих іграшок, які були на ринку, і довгий час обурювала критиків своїми відвертими жіночими формами.
Попри потік негативних відгуків, виробництво Barbie не припинилося. Іграшка поступово набирала популярність, уже до 1965 року дохід від продажів досяг суми в 100 мільйонів доларів.

Життя Barbie

Сучасна Barbie має свою історію, сім'ю і захоплення. Повне ім'я ляльки - Барбара Міллісент Робертс. Його вона отримала на честь дочки своєї авторки.
Через два роки після випуску самої ляльки з'явився її друг Ken. Він того ж віку і подібного типажу. Крім цих двох моделей існують ще й сестри Barbie - Шкіпер, Челсі та Стейсі. Краща подруга Мідж виявлялася «в положенні», сама ж Barbie ніколи не була вагітною.
Лялька дуже любить тварин, тому за час свого існування встигла виховати більше ніж 50 вихованців. Серед них є собаки та коти, коні та папуги, маленька мавпочка, панда, лев, зебра і жираф.
Сьогодні історія Barbie перенесена на екран. Створено 24 мультфільми про життя дівчини. Вона подає наочний приклад, як потрібно вирішувати складні ситуації й чому варто мріяти.

Ідеальна іграшка для дівчаток

Завдяки великій кількості моделей ляльок, наявності родичів і друзів Barbie малятко тренується будувати дружні відносини та розуміє, якою має бути атмосфера всередині сім'ї. Дитина має можливість не тільки створити зменшену копію реального світу, а й впливати на події, які відбуваються всередині цього соціуму. Тим самим крихітка підтверджує свою важливість і набуває віру в свої сили.
За допомогою такої подруги дівчинка отримує:

  • розуміння стилю;
  • повагу до дружбу;
  • знання про професії;
  • усвідомлення значущості жіночності.

Асортимент

Розробники відомої торгової марки періодично випускають нові моделі знайомих ляльок. Вони відповідають модним тенденціям часу, але залишаються все такими ж корисними для розвитку дитини.
Існує ряд ляльок, які втілюють казкових персонажів - принцес, фей і русалок. Ці моделі призначені для маленьких дітей. Дорослішим маляткам цікавіше грати з більш реалістичними варіантами. Багато дітей та навіть деякі дорослі збирають цілі колекції Barbie. Спеціально для цього створені лінії ляльок-знаменитостей або героїв фільмів.

Оцінка статті
Голосів: 1