Подарункові сертифікати

Автокрісла Група 0

автокресла группа 0

 

Автомобільні сидіння групи 0 призначені для дітей від народження до 13 кг. Тобто дитина в такому кріслі зможе перебувати до досягнення 12 - 15 місяців в залежності від того, як швидко він буде набирати у вазі. Автолюлька розроблена з урахуванням всіх особливостей новонароджених, малюк в ній знаходиться в напівлежачому положенні, як у мами на руках.

Автокрісло для новонароджених - зручне пристосування і для машини, і для будинку

Як правило, автокрісло від 0 кг використовується не тільки для перевезення малюка в автомобілі. Легке, комфортне, зі зручною ручкою для перенесення, таке сидіння можна без проблем відкріпити і взяти з собою дитину куди завгодно: в магазин, поліклініку, додому або в гості. І зовсім не обов'язково для цього будити дитину, він зможе далі спокійно спати в затишному кріслі. Вдома даний пристрій часто використовують в якості крісла-гойдалки, а деякі моделі встановлюються в сидяче положення і таким чином трансформуються в комфортабельний стільчик для годування.
Ручка для перенесення також може використовуватися не тільки за прямим призначенням. На ній зручно закріплювати невеликі висячі іграшки, які не дадуть дитині нудьгувати в дорозі.

Деякі нюанси використання дитячого автокрісла групи 0

Не багато батьків розуміють, що автокрісло групи 0 купити недостатньо, тільки дотримуючись всіх правил експлуатації можна бути впевненим у безпеці малюка в дорозі. Утримуючий пристрій для новонароджених завжди встановлюється проти руху транспортного засобу. Тільки коли дитина подолає рубіж в 12 - 13 кг, сидіння можна буде перевернути вперед. Кожен раз при посадці необхідно надійно закріпити саме крісло і пристібнути маленького пасажира внутрішніми п'ятиточковими ременями безпеки. Якщо не виходить відключити подушки безпеки в автомобілі, автолюльку необхідно встановлювати на задньому сидінні.
Для зручності краще придбати автокрісло, спинка якого фіксується в декількох положеннях, так можна буде під час тривалої подорожі частіше змінювати кут нахилу сидіння, тим самим не даючи спинці втомитися.
Щоб забезпечити максимальний захист дитині при бічних ударах, варто звернути увагу на моделі з підлокотниками і високими бортами. Крім того, в глибокій колисці немовля-пасажир буде відчувати себе більш комфортно. Якщо в комплекті немає м'яких накладок на плечові лямки ременів безпеки і спеціального підголівника для новонародженого, варто подбати про придбання таких потрібних додаткових аксесуарів. До речі, діткам постарше, які подорожують обличчям по ходу руху, також варто купити відповідну подушечку для шиї.
Ви можете купити автокрісло групи 0 з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1