Automoblox

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Automoblox

Automoblox

Automoblox - бренд, з яким асоціюються іграшки, що поєднують добрі традиції та сучасний погляд на мініатюрні машинки. Продукція розрахована на дітей різних вікових категорій, тому буде доречною і в ящику для іграшок малюка, і в колекції підлітка. Крім того, що Automoblox представляють свої вироби в якості екологічно чистих, креативних, цікавих і привабливих іграшок. Автомобілі з дерева мають хороші розвивальні властивості, будучи конструкторами.

Історія бренду

Народження торгівельної марки було послідовним, але не спланованим спеціально. Все почалося з досліджень у вищому навчальному закладі імені Карнегі-Меллона. Університетські вчені вирішили з'ясувати особливості промислового дизайну і розробити концептуально новий напрям у розвитку виробництва продукції з дерева хобі-класу. Одним з вчених, запрошених на проект, виявився Патрік Калельо. Він створив абсолютно нові з точки зору зовнішнього оформлення і функціональності іграшкові дерев'яні автомобілі. Перші екземпляри з'явилися в 1992 році, перш ніж бренду було дано назву.

Концепція ґрунтувалася на наступних положеннях:

  • кожна дитина має творчий потенціал, який розвивається за допомогою правильно підібраних іграшок;
  • основна умова - екологічність, тому дерево є кращим варіантом для виготовлення продукції для непосид;
  • дитина повинна мати можливість самостійно мислити й продумувати власні ідеї щодо конструкції й дизайну.

Ці положення вилилися в продукт, який відрізняється від того, що є на ринку дитячих іграшок. По суті - це унікальні машинки з сучасним дизайном і відмінними розвивальними властивостями. Використовується переважно дерево твердих порід з невеликою кількістю пластику і гуми (для шин).

У 2004 році продукція під ім'ям Automoblox стала доступна дітям з Америки, Японії, Англії. Сьогодні придбати вироби можна практично в кожному куточку планети.

Асортимент

Каталог продукції складається виключно з моделей машинок. Масово вироблятися вони почали на початку 21 століття. Це різноманітні пікапи, седани, кабріолети, спорткари та інші. Вони мають різноманітну колірну гамму і дизайнерські рішення.

Основним матеріалом служить дерево. Використовуються міцні породи - бук і клен. Таке рішення дозволяє виключити алергічні реакції та забезпечити максимальну екологічність. Кожна модель має міцний дерев'яний корпус, кабіну з безпечного пластику і справжні шини. Конструктори передбачають можливість розібрати виріб на кілька елементів - всі деталі взаємозамінні. Це означає, що маючи кілька моделей, можна компонувати нові унікальні машинки.

Продукція повністю безпечна для самих крихітних діток. Поверхня виробів ретельно обробляється, деталі досить великого розміру, щоб не опинитися в дихальних шляхах. Штучні матеріали відрізняються гарною якістю і відсутністю токсичних речовин.

Оцінка статті
Голосів: 0