Aurora

Знайдено 63 товари
Таблиця Список
Показано 32/63 товарів

Подарункові сертифікати

Aurora

Aurora

Кожна дитина рано чи пізно проявляє потяг до творчості. Найчастіше він спостерігається в любові до малювання. Але, попри те, що батьки всіляко намагаються підтримувати творчий порив крихти, часто нове захоплення пропадає так само раптово, як і з'явилося, швидко надоїв. До того ж не радують неприємні казуси з оздобленими стінами та меблями.

Продукція бренду Aqua Doodle може легко вирішити всі ці проблеми. Унікальна технологія дозволяє зробити малювання аж ніяк не нудним заняттям, а сліди від спеціальних маркерів і зовсім випаровуються.

Історія Aqua Doodle

Аква Дудл - бренд, який сьогодні має великий попит серед споживачів продукції для дітей. Особливу популярність асортимент компанії завоював в країнах Америки та Європи.

Торгова марка з'явилася в Японії. Розробниками унікальної технології, яка дозволяє малювати водними фломастерами стали фахівці компанії Pilot Ink. Причиною величезної любові дітей з усіх куточків планети стала незвичайна методика Hydrochromic, що робить продукцію для творчості не тільки розвивальною, але і дуже цікавою, динамічною.

Aqua Doodle: унікальна творчість

Бренд представляє тільки набори для творчості. Попри це, асортимент вражає своїм достатком. Завдяки великому вибору можна без проблем підібрати відповідний варіант для конкретної дитини, враховуючи її смаки й симпатії.

Основною перевагою торгової марки залишається технологія малювання водними маркерами на аквакилимку. Принцип дії дуже простий - художній процес можна починати, як тільки фломастер наповниться рідиною. Протягом декількох хвилин малюнок зникає.

Для малюків, яким необхідно часто міняти тип діяльності передбачена ще одна можливість. Килимок використовується не тільки як полотно для малюнків і листи, він відмінно підходить для ігор. Набір включає крім самого килимка і маркера ще й іграшки. Наприклад, маючи в розпорядженні пару машинок, можна намалювати трасу і влаштувати справжні перегони. Батьки часто хитрують, купуючи такий незвичайний набір, адже дитина може грати, а не займатися творчістю, але все одно розвивати художні навички.

У комплекті крім килимка з маркерами можуть бути:

 • друк;
 • трафарети;
 • ролери для рейок;
 • паровозик, машинки та інше.

Продукція, яка надається торговою маркою Aqua Doodle, розробляється кращими фахівцями своєї справи, враховуються особливості розвитку дитини, анатомія дитячої ручки й характер розумових процесів. Тому вироби допомагають:

 • формувати внутрішній потенціал і розвивати фантазію;
 • освоювати навички самонавчання;
 • пізнавати світ у легкій ігровій формі;
 • стимулювати соціалізацію;
 • самовиражатися шляхом нових досягнень;
 • розвивати цілеспрямованість, терплячість, впевненість у власних силах.

Асортимент

Основою всіх без винятку наборів є аквакилимки. Вони виготовлені з ряду матеріалів - тканина, поліуретан або папір. Ще одним обов'язковим елементом залишається маркер. Решта - кисті, штампи, альбоми - можна комплектувати як завгодно.

Залежно від того, де і як ви плануєте організовувати дозвілля дитини, можна купити:

 • дорожній набір;
 • домашній килимок;
 • настінний варіант.

Каталог компанії постійно розширюється, поповнюючись новими варіантами наборів, що відповідають тенденціям часу і повторюють динаміку дитячих інтересів. Комплекти добре приймаються маленькими дітками. Які тільки знайомляться з процесом малювання.

Оцінка статті
Голосів: 0