Подарункові сертифікати

Angry Birds

Angry Birds

Гра "Angry Birds" знайома практично всім дітям і багатьом дорослим. А тепер ці забавні пташки можна зустріти не тільки на екранах комп'ютерів і смартфонів, а також в житті. Достатньо лише озирнутися по сторонах, щоб зрозуміти, що у багатьох знайомих вже давно є  іграшки Енгрі Бердс, а також вони носять одяг, взуття із зображеннями цих милих і трохи злих істот, а в школу приходять з шкільним приладдям з емблемою "Злі птахи".

М'які іграшки Angry Birds - відмінний спосіб виплеснути енергію

Чим простіше гра, тим більше у неї шанувальників. Саме за таким принципом розроблений сюжет "Angry Birds". Підступні свинки відібрали яйця у птахів, чим дуже розлютили останніх. І протягом декількох рівнів гравець допомагає пташкам відновити справедливість - повернути яйця в гнізда.
Звичайно, можна нескінченно довго просиджувати біля монітора свого ноутбука або планшета під час гри в Енгрі Бердс, проте не менш цікаво влаштувати реальний бій з барвистими і незвичайно красивими іграшками. Для цього достатньо придбати кількох персонажів з команди птахів і пару-трійку злих свинок, і можна починати перший раунд по звільненню вигаданих яєць.
Найпопулярнішими товарами цієї лінійки є пташки у вигляді симпатичних м'яких клубочків. Такі іграшки чудово підходять для спокійної гри або для боїв. В останньому випадку пташенята послужать як сніжок, якими суперники будуть кидатися. Дуже важливо, що під час таких поєдинків неможливо пошкодити себе або супротивника. 

Кого з команди Angry Birds купити потрібно обов'язково

Якщо ви зібралися збирати сильну команду злих птахів, вам не обійтися без негласного ватажка - Реда. Тим більше що він як найдосвідченіший представник зграї, дуже швидко літає і володіє надздібностями - вміє криком зносити стіни. Звичайно, іграшка навряд чи буде настільки функціональної, проте в поєдинку вона точно знадобиться. Також багатьом подобаються сині пташки Джек, Джей, Джим, жовта канарка на ім'я Чак, снігур Бомб і багато інших.
Не менш цікаво виглядають м'які іграшки - свинки, серед яких є як рядові міньйони, так і капрал, кухар, король свиней.
Кожна свиня і птах відрізняється за зовнішнім виглядом і звуком,який видають при ударі об тверду поверхню. Тому колекція іграшок Angry Birds завжди буде цікавою та різноманітною.
Не варто думати, що колекціонування ігрових наборів Енгрі Бердс - доля школярів. Маленьких іграшкових пташенят і свинок нерідко купують для себе дорослі, самодостатні люди, адже такі фігурки чудово справляються із завданням еспандера - їх можна стискати і смикати, щоб зняти напругу, заспокоїтися. Саме тому нерідко такі подарунки жартома дарують своїм колегам.

Оцінка статті
Голосів: 0