Подарункові сертифікати

Альбоми для малювання

альбомы для рисованпия

Якщо дитина обожнює малювання, не випускає з рук пензлик або олівці й залишає свої шедеври на всіх можливих поверхнях, саме час купити папір для малювання. Але якщо ви хочете, щоб малюнки не загубилися і зберігалися всі разом, то краще вибрати альбом.
Ця річ стане в нагоді не тільки для школярів, але й дітлахів трохи менших, адже зазвичай дитина починає малювати, як тільки навчиться тримати в руках інвентар. Така тяга буває неймовірно великою. І заохочувати її не тільки потрібно, але й важливо. Це заняття сприяє розвитку уяви, зорового сприйняття, виховує посидючість і цілеспрямованість, дозволяє пізнавати світ.
Дитячі альбоми для малювання можуть зберігатися в сімейному архіві дуже довго, тому важливим є якість використовуваного паперу.
Переваги альбомів для малювання:

  • завдяки різноманітності зображень на обкладинках можна підібрати варіант для конкретної дитини, враховуючи її захоплення і симпатії;
  • можливість зберігання в одному місці всіх малюнків, що виключає втрату дитячих шедеврів;
  • малювання різним інвентарем: кулькові ручки, фарби, кольорові олівці, фломастери;
  • можна вибрати зручну модель, зібрану за допомогою скоб, спіралі або клею.

Крім цього, за допомогою звичайного альбому можна зробити прекрасні аплікації, об'ємні картини та інші вироби.

Як правильно обрати?

На білому аркуші паперу ручками малюка вимальовується цілий світ маленького чоловічка. Для діток, які ще не зовсім вміють говорити малювання є дуже важливим заняттям, адже поки ще тільки так він може висловити свої почуття і проявити себе. Крім того, таким чином, він вчиться освоювати непрості ще рухи, пізнає себе і світ.
Не турбуйтеся, якщо спочатку малюнки крихти виходять не зовсім виразними, незабаром ви навчитеся розуміти його емоції та почуття пов'язані з малюнками. А коли дитина підросте, вона обов'язково порадує вас красивими картинками. Поки що головним завданням дитячої творчості залишається розвиток:

  • дрібної моторики рук;
  • уяви;
  • вміння логічно мислити;
  • тактильного і зорового сприйняття.

Діти, які займаються малюванням, посидющі та терплячі, відмінно розбираються у формах і кольорах, мають хорошу координацію рухів.
Вибираючи альбом, звертайте увагу на щільність паперу. Занадто тонкий лист швидко пожолобиться від фарб, а товстий може утворювати грудочки та відшаровуватися. Тому купуйте папір оптимальної товщини.
Альбоми зі сніжно-білими глянцевими листами хоч і красиві, але практичністю не відрізняються. На поверхню погано лягає фарба, а це може суттєво зіпсувати настрій художника-початківця.
Бажаєте вибрати альбом для малювання, ціна і якість якого відповідають вашим вимогам? Інтернет-магазину Papuas.ua є що запропонувати. Ми надаємо великий вибір товарів для дитячої творчості. Всі вони безпечні для здоров'я дитини й зручні у використанні.
Ви можете купити дитячі альбоми для малювання з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

 

Оцінка статті
Голосів: 0