7-11 років

Знайдено 3958 товарів
Таблиця Список
Показано 32/3958 товарів

Подарункові сертифікати

7-11 років

7-11 років

У віці 7-11 років розвиток дітей відбувається на основі їх захоплень. Тому при виборі іграшок обов'язково варто враховувати переваги конкретної дитини, тільки в такому випадку їй буде дійсно цікаво.

Іграшки для дітей 8 років повинні й розважати, і розвивати

Бажання батьків придбати своєму чаду розвивальні ігри цілком зрозуміло. Однак багато дітей після восьми років просять купити банальну ляльку або машинку з улюбленого мультфільму. Ні в якому разі не варто відмовляти таким бажанням, краще підібрати те, що зможе зацікавити дитину і навчити її чомусь новому. Так, наприклад, подарунок на 8 років хлопчикові, який захоплюється комп'ютерними іграми у військовій тематиці, може бути у вигляді конструктора "Бронетранспортер", а любителю фантастичних бестселерів сподобається набір інопланетного озброєння, за допомогою якого можна буде влаштовувати справжні космічні битви на міжгалактичному рівні.
У свою чергу, іграшки для дівчаток 8 років, мають дещо іншу спрямованість. Як правило, маленькі красуні в цьому віці вже цікавляться красою і модою, тому вони з натхненням отримають в ігровій формі свої перші уроки візажу, догляду за нігтями, волоссям, шкірою. Для цього їм потрібно просто купити спеціальні набори для творчості, до складу яких входять різні інгредієнти, аксесуари та інструкція, в якій дано рекомендації з приготування різних складів косметичних засобів.

Дитина дорослішає, їй потрібні більш серйозні іграшки

Звичайно, подарунок на 8 років дівчинці, так само як і хлопчикові, значно відрізнятиметься від презенту на 11 років. З кожним роком дитина потребує більш складних розвагах. Тому прості конструктори з часом відкладаються в ящик, замість них дитина вчиться складати дуже складні моделі, а звичайні головоломки замінюються такими, які вимагають логічного мислення, застосування певних знань і умінь.
Як і колись, великою популярністю користуються настільні ігри, тільки тепер варто вибирати інтелектуальні розваги. Подібні забави вчать думати, розвивають уяву, логіку, абстрактне мислення, фантазію, а головне - вони подобаються дітям. У свою чергу, спокійні ігри дають можливість дитині розслабитися, відволіктися від проблем в школі.
У віці 7-11 років діти часто прагнуть бути самостійними. Однак це зовсім не означає, що вони стали менше потребувати опіки та уваги рідних. Навпаки, дитина радіє кожній нагоді провести час з мамою і татом, зробити щось спільне. Тому батьки повинні прагнути спілкуватися зі своїм сином не тільки під час перевірки зроблених уроків, а й під час дозвілля. Сімейний вечір, проведений за збиранням конструктора або грою в монополію, зблизить дорослих з дітьми, створить в будинку атмосферу довіри та тепла.

Оцінка статті
Голосів: 0