5-7 років

Знайдено 5304 товари
Таблиця Список
Показано 32/5304 товарів

Подарункові сертифікати

5-7 років

5-7 років

Ніхто не стане сперечатися з твердженням, що в будь-якому віці дитина повинна розвиватися правильно в духовному, фізичному та емоційному плані. Але все ж 5-7 років - це особливий етап у житті організму, який підростає, адже в цей час необхідно підготувати дитину до школи та зробити так, щоб її перші навчальні дні, проведені в навчальному закладі, запам'яталися, як приємний і світлий період.

Іграшки дітям 5-6 років повинні розважати та навчати

Вибираючи подарунок на 5 років хлопчикові, варто звернути увагу на радіокеровані іграшки. Це може бути або машинка, або вертоліт, літачок, кораблик. Головне, щоб куплена модель відповідала перевагам конкретної дитини. Тому якщо ваш син мріє стати пілотом, краще купити літак, а от сміливому пірату ніяк не обійтися без корабля, з яким можна розсікати водну гладь ванни або навіть відкритого водоймища. Втім, дівчинка теж навряд чи відмовиться від подібної іграшки.
Універсальними подарунками для дітей дошкільного віку вважаються різні енциклопедії, навчальні комп'ютери, конструктори, головоломки, набори для творчості. Такі заняття розвивають кмітливість, логіку, швидкість мислення, сприяють правильному розумовому розвитку дитини, а значить, навчальний процес не викличе у першокласника особливих складнощів.
Звичайно, поряд з освітою малюка, не варто забувати про його соціальної адаптації. У 5 років діти починають замислюватися про багато речей, наприклад, про побудову сімейної ієрархії, про розподіл обов'язків усередині сім'ї (мама займається домашнім господарством, а тато, припустимо, приносить гроші) та ін. Тому малюкам в цьому віці так подобаються рольові ігри. Якщо ви вибираєте дійсно цікавий подарунок на 5 років дівчинці, зверніть увагу на кухню з побутовою технікою і набором посуду, або на набір ляльок, в якому будуть присутні представники жіночої та чоловічої статі. Причому ляльки для шестирічних дівчаток бажано купувати дорослого типу, малятко із задоволенням буде підбирати до них наряди, влаштовувати модні покази.

Іграшки для дітей 5 років, які допомагають правильно фізично розвиватися

Тільки абсолютно здорова і активна дитина може бути по-справжньому щасливою. Тому якщо ви хочете, щоб малюк більше рухався і був сильним, задумайтеся про придбання для нього роликових ковзанів або футбольного м'яча. Для домашнього проведення часу відмінно підійде футбольний стіл або повітряний хокей, такі ігри зроблять сімейні вечори насиченими яскравими емоціями та враженнями.
Таким чином, якщо є бажання можна купити іграшку дитині 5 років, яка не просто стане для нього відмінною розвагою, а й допоможе йому гармонійно і правильно розвиватися, рости здоровим і міцним.

Оцінка статті
Голосів: 1