3D пазли

Знайдено 165 товарів
Таблиця Список
Показано 32/165 товарів

Подарункові сертифікати

3d пазли

3д пазлы

За останні кілька років наука і технології зробили крок далеко вперед. Нові функції, сучасні матеріали, модернізовані форми - абсолютно все вдосконалюється, для того щоб бути цікавим і нестандартним. Ці ж процеси відбуваються і на ринку дитячих товарів та іграшок. Одним з таких нововведень вже стали 3Д пазли.
У процесі складання таких пазлів виходять об'ємні моделі, якими можна грати. Варіанти зібраних конструкцій досить різноманітні. Тут і казкові замки, і моделі автомобілів і техніки, і фігури тварин і рослин, словом все, що тільки можна собі уявити.
Такі пазли для дітей 6 років і доросліших підходять ідеально. Якраз вік, коли дитина може самостійно включатися в роботу, розвиваючи свою фантазію, логіку і просторове мислення. Також, збірка 3d пазла стане прекрасним варіантом сімейного проведення дозвілля. Крім розумових навичок, заняття добре впливають на розвиток дрібної моторики. У магазинах можна знайти тривимірні пазли, виготовлені з різних матеріалів.

Пазли з дерева

Дерев'яні пазли 3d неймовірно захопливі. Дітям точно сподобаються форми та матеріали, призначені для збірки. Екологічно чиста деревина проста у використанні, приємна і довговічна. У таких пазлах деталі видавлюються за спеціальним контуром з фанерної дошки. Збірка йде згідно з інструкціями. Для більшої міцності деталі можна з'єднати клеєм, тоді дитина зможе використовувати іграшку щодня і з нею нічого не станеться. До того ж ви можете згодом розфарбувати зібрані моделі. Тематика пазлів дуже різноманітна - зброя та фортеці, колісниці й карети, кораблі та літаки, різна техніка і представники фауни. У величезній різноманітності Ви точно знайдете те, що припаде до смаку Вашій дитині.

3Д пазли з полімерних матеріалів

Цей різновид має свої переваги. Такі пазли виготовлені з полімерних матеріалів і покриті ламінованим картоном, стійким до зносу і механічних пошкоджень. Деталі легкі і м'які. Цей вид пазлів має в основі своїй яскраві, барвисті картинки. Ви зможете зібрати прекрасні заворожливі пейзажі, стильні хмарочоси, фонтани, куточки живої природи з рідкісними тваринами та птахами.

Пазли з кристалів

Кристальні пазли неймовірно красиві. В якості деталей в них використовуються шматочки прозорого пластику. Збирати їх це дуже захопливий процес. У Вашої дитини буде хвилююче відчуття, того  що вона створює справжній шедевр. Знаки зодіаку, герої мультфільмів, представники флори та фауни, втілені в опромінених, блискучих кристалах справді зачаровують. Прекрасним подарунком стануть кристальні пазли для дівчаток 6 років і доросліших, особливо ті, в яких можна зібрати шикарну троянду чи ніжну лілію.
Купити об'ємні пазли Ви можете у нас, задоволення від покупки ми Вам гарантуємо!
Ви можете купити 3д пазли з доставкою по всій Україні: Київ, Львів, Харків, Умань, Дніпропетровськ, Одеса, Луцьк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Васильків. Миколаїв, Первомайськ, Сміла, Полтава, Чернігів, Стрий, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Новомосковськ, Рівне, Дніпродзержинськ, Шостка, Кіровоград, Ізмаїл, Кременчук, Дрогобич, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1