3-5 років

Знайдено 5067 товарів
Таблиця Список
Показано 32/5067 товарів

Подарункові сертифікати

3-5 років

3-5 років

 

Єдиною правильною можливістю навчити трирічну дитину чогось корисного є ігри. Під час ігор пізнається світ, дитя вчиться вибудовувати відносини з представниками різних соціальних груп, визначати різні кольори та форми, він починає розбиратися у всій різноманітності людських емоцій. Тому головним завданням батьків на даному етапі розвитку малюка вважається необхідність підібрати правильні іграшки для дітей 3 років і навчити його з ними грати.

Які підбирати іграшки дітям 3-5 років

Трирічними дітьми іграшки сприймаються, як живі істоти. І якщо батьки хочуть, щоб їх малюк якомога довше вірив у казку, потрібно всіляко підтримувати віру у все незвичайне. У цьому допоможе інтерактивна іграшка, яка вміє розмовляти та рухатися, чим приносить величезне задоволення від гри. Нерідко пухнаста собачка або мила кішечка замінює дитині домашнього вихованця.
Дітям у віці 3-4 років подобається грати з невеликими іграшками (до 30 см). З такими звірами й ляльками малюк може виступати виконавцем ролі або режисером-постановником. Для ляльок та інших іграшок обов'язково знадобляться різні аксесуари: меблі, посуд, одяг, машинка, щоб їх катати. Тому якщо ви замислюєтеся, який зробити подарунок на 3 роки дівчинці, зверніть увагу на кухні чи лялькові будиночки. З їх допомогою дитя може створювати свої сценарії гри, розвивати фантазію та уяву. У вашої дитини добре працює уява? 3-5 років - це найкращий час для того, щоб відкривати в малюку його творчий потенціал. Вже зараз можна обрати парту для занять і мольберт для малювання, які, безумовно, займуть почесне місце в дитячій.
Не варто забувати й про рухливі ігри. Якщо дозволяє житлова площа або сім'я часто знаходиться на дачній ділянці, рекомендується придбати гойдалки, гірку, а також будиночок для друзів або намет. Багато конструкцій такого типу легко розбираються і в розібраному вигляді можуть вміститися в багажне відділення автомобіля. Тобто ви зможете брати з собою розваги і під час поїздки до далеких родичів, і вирушаючи на відпочинок до водойм.
Вибираючи подарунок хлопчикові на 3 роки, зверніть увагу на велику машинку, на якій він зможе їздити сам і катати свої улюблені іграшки. Також маленьким непосидам дуже подобаються різні моделі техніки на радіокеруванні, ігрові набори, такі як потяг з депо і рейками та  ін.
Купити іграшку дитині 3 років - це не зовсім просте заняття. Нова іграшка може стати не тільки кращим другом або черговою розвагою для малюка, а його вихователем, вірним помічником батьків. Цей вік для багатьох діток є складним, іноді дитя починає вередувати буквально на порожньому місці. І ось те, що дитина не хоче робити для мами, вона із задоволенням зробить на прохання ведмедика або зайчика.

Оцінка статті
Голосів: 1