2-3 роки

Знайдено 2912 товарів
Таблиця Список
Показано 32/2912 товарів

Подарункові сертифікати

2-3 роки

2-3 роки

2-3 роки - це час активного розвитку малюка, тому необхідно докласти максимум зусиль, щоб дитина відчувала себе комфортно. А що може бути приємніше, ніж гра з улюбленими іграшками?

Які краще вибрати іграшки для дітей 2 років

Підбираючи іграшки дітям 2-3 років, варто пам'ятати, що в цьому віці діти ще не потребують складних деталізованих атрибутів для гри, більше того, подібні предмети можуть їх заплутати. Якщо ви купуєте конструктор, то нехай він буде складатися з великих деталей, якщо машинку - то вибирайте барвисту, але просту модель.
У цьому віці з'являється певна моторна спритність, але все ж ручки ще не все вміють робити. Тому батькам дворічного малюка необхідно більше приділяти уваги тим видам діяльності, які розвивають тактильні відчуття і моторику рук. З цією метою можна придбати будь-який конструктор, мозаїку, пластилін, різнокольорову крейду для малювання на асфальті або дошці, дитячий музичний інструмент, сортер та ін.
Купуючи фігурки різних тварин, потрібно звернути увагу на іграшки, які максимально схожі на справжніх звірів. Це розширить кругозір малюка, допоможе йому пізнати світ, нехай і заочно.

Подарунки, які порадують дворічного малюка

У 2-3 роки багато дітей вже сформували свої переваги в іграшках. Одним подобається збирати пірамідки, конструктори та пазли, іншим більше до душі рольові ігри, все це варто врахувати при виборі відповідної іграшки. Багато малюків із задоволенням танцюють під запальну мелодію, вони будуть у захваті від м'якої іграшки, яка співає веселу пісеньку, також їх порадує музичний інструмент, такий як ксилофон або барабан.
У подарунок хлопчикові на 2 роки можна доглянути іграшкову машинку. А щоб вона зацікавила маленького автомобіліста, краще вибрати функціональну модель (самоскид, трактор, екскаватор) або машинку на управлінні.
Вибрати подарунок на 2 роки дівчинці теж нескладно. Малеча в цьому віці дуже любить повторювати за мамою. Тому їй сподобається овочевий кіоск, ігровий набір "Кухня", іграшковий набір для прибирання, комплект посуду і пластмасових інгредієнтів для приготування якоїсь страви.
Незалежно від захоплень і статі, кожна дитина буде шалено рада будь-яким атрибутам для прогулянок на природі. Так що дитячий велосипед, самокат, ігровий будиночок для друзів або дитячий басейн викличуть бурю емоцій і неприховану радість в дитячих очках.
Найчастіше саме в 2-3 роки малюк вперше йде в дитячий садок. Спеціально для цих цілей можна купити іграшку дитині 2 років, яка стане його супутником у дитсадок. Нехай м'який ведмедик або улюблена лялечка супроводжують в це поки нове для нього місце, і дитя буде почувати себе спокійніше і впевненіше.

Оцінка статті
Голосів: 2