1-2 роки

Знайдено 1839 товарів
Таблиця Список
Показано 32/1839 товарів

Подарункові сертифікати

1-2 роки

1-2 роки

Якщо до рочку малюки, як правило, не особливо вибирають, з чим грати, то після року кожна дитина починає проявляти інтерес до певних ігор, розваг. Одні захоплено возяться з машинками та іншою технікою, інші з задоволенням грають з тваринами. Багатьом діткам подобається спокійне проведення часу: збирання пазлів, конструкторів, сортерів, однак навряд чи однорічний малюк відмовиться від можливості покататися на гойдалці або потанцювати під веселу мелодію.

Які іграшки для дітей 1 року є найбільш актуальними

Багато хто може подумати, що вибрати подарунок на рік хлопчикові простіше простого. Потрібно купити яку-небудь машинку і дитина буде задоволена. Але під час відвідування дитячого магазину стає очевидним, що машинок в іграшковому відділі не просто багато, а дуже багато, причому всі вони різні. А ще навколо чимало всяких забавних ігор, конструкторів, музичних іграшок та ін. Очі розбігаються, думки губляться, тому вибрати щось складно.
Зрозуміло, що подарунок на 1 рік - це, насамперед, подарунок для батьків, адже дитина ще не зовсім добре розуміє, що відбувається навколо. Проте вже зараз можна придбати дитячі іграшки від року, які допоможуть малюкові правильно розвиватися і цікаво проводити час. Кожне дитя незалежно від статі та інтересів буде в захваті від машинки-штовхача, гойдалки або конячки-гойдалки.
Дуже корисним і приємним презентом стане дитячий триколісний велосипед. Спочатку його можна використовувати для перевезення батьком маленького пасажира, але незабаром юний велосипедист буде з азартом крутити педалі свого улюбленого транспортного засобу.
Підібрати відмінний подарунок дівчинці на рік зовсім нескладно. Досить просто подарувати їй іграшку, за допомогою якої малятко зможе відтворювати дії мами. Одержувачка завжди буде рада отримати пупса, коляску для ляльки або іграшкову кухню.
Варто також звернути увагу на різні головоломки та інтерактивні іграшки. З їх допомогою дитина навчиться думати та орієнтуватися в навколишньому світі, вона зможе відкрити в собі творчий потенціал.

Як купити іграшку дитині 1 року, яка не зашкодить

У такому маленькому віці краще підбирати іграшки без гострих кутів і дрібних деталей, адже малюк може випадково поранитися або навіть проковтнути якийсь елемент. З цієї ж причини не варто купувати вироби сумнівної якості, які можуть в разі удару розколотися на дрібні осколки.
Іграшки для дитини 1,5-2 роки завжди роблять дуже яскравими та красивими. Це правильно, адже малюк пізнає світ, йому цікаво все, що привертає увагу. Але фарба може нашкодити. У нашому каталозі ви зустрінете іграшки від добросовісних виробників, які ретельно контролюють якість своєї продукції. Тому купуючи подарунок у нас, ви можете бути повністю впевнені в його безпеці.

Оцінка статті
Голосів: 3