11-14 років

Знайдено 2475 товарів
Таблиця Список
Показано 32/2475 товарів

Подарункові сертифікати

11-14 років

11-14 років

У дітей в підлітковому віці вимоги до іграшок, у порівнянні з раннім дитинством, зростають. Тінейджери можуть аргументувати своє бажання мати ту чи іншу річ, вони менш схильні миттєвому бажанню заволодіти яскравою, але безглуздою штучкою. Разом з тим, іграшки для дітей 12-14 років, як правило, обходяться батькам не дешево, а значить, відповідні розваги вибирати потрібно з урахуванням всіх нюансів.

 

 

Які іграшки подобаються підліткам

Як правило, в 13 років дитина цікавиться такими іграми, які захоплюють і дорослих. Тому батьки, які добре знають переваги свого нащадка, без особливих зусиль підберуть йому цікаву іграшку. Більше того, дорослі й самі не відмовляться пограти з дитиною, це допоможе зблизити та здружити сім'ю.
Дитячі ігрові приставки не втрачають своєї популярності протягом декількох десятиліть. Але все ж таки нинішні ігри істотно відрізняються від попередніх версій. Ультрашвидкий процесор, реалістична графіка, здатність системи запам'ятовувати переваги свого власника забезпечують комфортний і захопливий ігровий процес. Сучасна ігрова приставка - це не просто гра, це спосіб спілкування з друзями, адже гравець має можливість записувати цікаві сюжети, після чого відеоролики можна переглянути в компанії товаришів, обговорити найбільш яскраві епізоди.
Втім, не менш захопливі сюжети можна програти не тільки на моніторі свого комп'ютера, а й у реальності. Для цього достатньо просто підібрати цікаву і грамотно складену настільну гру. Кожен учасник такого змагання отримує відмінну можливість протягом декількох годин прожити життя свого героя, намагаючись наповнити його існування успіхом і великими перемогами. Такі заняття допоможуть з користю провести дозвілля підлітка, адже настільні ігри змушують думати та вирішувати складні інтелектуальні завдання різної складності, надалі ці вміння обов'язково знадобляться в звичайному житті. Коробочці з улюбленою грою знайдеться місце в будь-якій сумці, тому її можна з собою брати в дорогу або в гості.
Безперечно, такі іграшки для дітей 12 років, як вертоліт на радіокеруванні завжди були поза конкуренцією. Тому якщо ви ще вибираєте подарунок на 12 років хлопчикові, не роздумуючи купуйте реалістичну модель літального апарату, з якою він буде грати ще довго. Деякі вертольоти можна запускати на вулиці в тиху погоду, так що маса позитивних емоцій під час прогулянки на свіжому повітрі гарантована.
Неважливо, вибираєте ви подарунок на 12 років дівчинці або хлопчикові, головне пам'ятати, що іграшки повинні допомогти дитині відволіктися від повсякденних проблем, а також навчити її нестандартно мислити. Вибирайте іграшку, з якою буде цікаво грати дорослому, і підліток обов'язково оцінить ваш презент.

Оцінка статті
Голосів: 1